Schudł  106 kg !

"Ważyłem 230 kg. Mój obwód pasa wynosił 190 cm. Nie opuszczałem mieszkania przez 5 lat. Stan mojego zdrowia był krytyczny. Ale dzięki HERBALIFE wiem, że zyskałem nowe życie. Wiem też, że upłynie jeszcze sporo czasu zanim osiągnę swój upragniony cel.... " Piotr po 10 miesiącach schudł 91 kg, a łączna utrata wagi wynosi 106 kg! 
Piotr Rogot - Warszawa

"Całe życie byłam przezywana z powodu mojego wyglądu i musiałam z tym żyć. Pomimo dużej wagi spotkałam mężczyznę mojego życia, wyszłam za mąż i zaszłam w ciążę. Podczas ciąży waga gwałtownie rosła. Po urodzeniu pierwszego dziecka, desperacko próbowałam stracić zbędne kilogramy próbując każdą dietę, jednak bez większego sukcesu. Wtedy to okazało się, że ponownie jestem w ciąży. Tym razem, po urodzeniu dziecka straciłam jakikolwiek entuzjazm do odchudzania. Kiedy to moja ciocia przysłała mi broszurę o Herbalife, którą natychmiast wyrzuciłam do kosza. Nie chciałam nic wiedzieć o kolejnej diecie. To mój ojciec namówił mnie do stosowania Herbalife, ponieważ on sam był na Programie Kontroli Wagi i uważał, że jest to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek miał okazję spróbować. W pierwszym miesiącu nie schudłam ani kilograma, ale fizycznie czułam się o wiele lepiej. Potem kilogramy zaczęły spadać i zaledwie w ciągu 6 miesięcy osiągnęłam moją docelową wagę. Jestem teraz zupełnie inną osobą, nigdy nie uwierzyłabym, że jakikolwiek program może być tak fantastyczny."
Magdalena Leszczyńska - Limanowa

"Od 1989 do 1996 roku moja waga bardzo się wahała, jednakże po urodzeniu syna w 1996 miałam bardzo dużą nadwagę, nigdy nie udało mi się do końca jej pozbyć. W roku 2001 zdecydowaliśmy, że chcieliśmy mieć jeszcze jedno dziecko, więc poszłam do lekarza, który poradził mi schudnąć przed zajściem w ciążę, gdyż wtedy będę miała największe szanse na zdrową ciążę. W maju 2001 zaczęłam stosować Program Kontroli Wagi firmy Herbalife. Przez pierwsze dwa miesiące schudłam 7kg i potrzebowałam ubrania o 2 rozmiary mniejsze i czułam się wspaniale. W listopadzie zdecydowałam się zakończyć program by zobaczyć, czy zgubione kilogramy powrócą, czy też nie. Przez 2 miesiąc nie stosowałam żadnego produktu Herbalife i odkryłam, że nie przybrałam ponownie na wadze. To było fantastyczne, gdyż wiele nasłuchałam się o efekcie jo-jo. W styczniu znów rozpoczęłam program kontroli wagi i kontynuowałam go jeszcze przez 3 miesiące, aż do uzyskania swojej docelowej wagi. Rozmiar 52 zmieniłam na rozmiar 42. Czuje się fantastycznie. Teraz czuje się przygotowana na moje drugie dziecko, gdyż wiem, że mam wystarczająco energii na przejście przez ciążę i mogę zaoferować mojemu dziecku zdrowy i sprawny organizm w którym będzie dorastać."
Ludmilla Tumenev

Schudł 22 kg !

" O produktach po raz pierwszy usłyszałem w czerwcu 1997r. Nie wykazałem jednak zainteresowania, gdyż nie wierzyłem, że można szybko schudnąć w bezpieczny sposób. Jednak moja nadwaga, 114 kg, spowodowała, że postanowiłem spróbować. Zacząłem stosowanie produktów w styczniu 1998 roku. Dzięki koktajlowi proteinowemu i tabletkom z aktywnym błonnikiem (Fiberbond) w ciągu dwóch miesięcy schudłem zadziwiające 22 kg. Ważę teraz 92 kg i co najważniejsze mam mnóstwo energii i doskonałe samopoczucie. Moim celem jest utrzymanie mojej nowej wagi. "
Adrian Kostera

Schudła 24 kg !

 "Zawsze poszukiwałam odpowiedniego programu odchudzającego. Po 10 latach nieustannej walki potrzebowałam czegoś naprawdę skute-cznego. W 1994r. trafiła do mnie osoba, która próbowała nakłonić mnie "eksperta od odchudzania" do kolejnej próby. Jednak to, co wydarzyło się w moim dalszym życiu przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Moja energia, wygląd, skóra, nawet uśmiech, zmieniły się nie do poznania. Zrzuciłam 24 kg i utrzymuję nową wagę".
Ewa Doruch

 

Schudł 23 kg !

"Dzięki Herbalife znów cieszę się życiem! Kiedy ważyłem 118 kg, mój lekarz zalecił mi, abym schudł. Na szczęście, moi sąsiedzi byli Dystrybutorami Herbalife. Po tygodniu stosowania Programu Herbalife poczułem ogólny wzrost sił witalnych. W ciągu 6 miesięcy schudłem 23 kg i wszyscy byli tak zaskoczeni moimi wynikami stosowania produktów Herbalife, że teraz polecają je innym.  Dziękuję Ci Marku Hughes, za te wspaniałe produkty."
Sandy Frame

 

 Schudła 25 kg !

W okresie ciąży przytyła 20 kg. Dzięki HERBALIFE
w 18 miesięcy schudła aż 25 kg.
Lisa Cutler

Schudła 60kg !

,,Wypróbowałam już wszystkie diety: jadłam sam chleb,
jajka, piłam tylko soki (...) Pewnego dnia zaczęłam stosować Program Kontrolowania Wagi Herbalife i w ciągu roku udało mi się schudnąć aż 60kg!!!"
Margrjet Hijendaal

>>>>